Відкритий урок.
Інтегрований
курс. Урок - вінок.
(українська
мова,трудове навчання)
Знаходження
кореня у спільнокореневих
словах. Виготовлення
з паперу українського
віночка. Читати
Виховний захід «Супер-тато»
Тема: Конкурсно-розважальна програма «Супер-татусь»
Мета: Сприяти створенню дружньої класної родини, зміцненню
стосунків між батьками і дітьми, формувати у дітей почуття поваги до батьків,
дати можливість дітям побачити таланти своїх татусів, виховувати любов до
батька, своєї сім`ї, родини.
Обладнання: Медалі і стрічки для нагородження, портрети мам,
намальовані дітьми, український рушник, коровай.
Одвічна тема — це батьки і діти,
Де всюди поруч радість і жура.
Тут завжди є причина порадіти
Перший
урок на тему:
«Моя Україно!Ти мати єдина
на всі
покоління й віки…»
Конспект уроку з українського читання (3 клас)
Тема. Усна народна творчість: прислів 'я і приказки; скоромовки; загадки
Ключові компетентності (загальиопізиавальні цілі):
- розширити і поглибити знання дітей про усну народну творчість;
- розвивати вміння виразного читання;
- виховувати любов до українського слова.
Предметні компетентності (конкретизовані навчальні цілі, очікувані результати):
Початковий рівень:
-знає і називає основні ознаки малих фольклорних жанрів: загадки, скоромовки, прислів'я, приказки. Середній рівень: -пояснює значення приказок, -добирає узагальнюючі назви до груп прислів'їв Достатній рівень:
-вимовляє у процесі читання слова з дотриманням норм орфоепії та правильно їх
наголошує;
Високий рівень:
-встановлює відповідність між частинами прислів'їв; інсценізує скоромовки; -складає загадки та відгадує загадки, складені однокласниками; -висловлює оцінні судження про роль малих фольклорних жанрів у повсякденному житті сучасної людини.
Конспект уроку з української
мови(2 клас) Читати
Тема: Не зривай першоцвітів!
Збережемо природу Землі разом!
Мета:вчити учнів
розпізнавати першоцвіти;
виразно читати
;розвивати спостережливість;виховувати любов до краси куточків рідної природи.
Хід уроку.
I.
Організація
класу.
II.
Актуалізація
опорних знань.
1. Відгадування загадки.
Привітанням журавля
Я пробуджую поля,
Я розтоплюю сніги,
Щоб ожило все
навкруги.
Відгадайте хто вона
Ця красуня чарівна? (Весна.)
2.Бесіда.
Які зміни відбулися в природі весною?
Які весняні квіти ви знаєте?
3.Ознайомлення з
малюнками весняних квітів.
Презентація дитячих
малюнків. Читати далі
Відео з уроку
Відкритий урок з « Я і Україна. Природознавство у 3 класі.» Читати
Відео з уроку
Відкритий урок з « Я і Україна. Природознавство у 3 класі.» Читати
«Прощання з початковою школою»
Дорога перша вчителько! Як швиденько промайнули 4 роки. І от
сьогодні ми зібралися на свято, щоб попрощатися з вами, подякувати вам за вашу
науку, за ласку, за любов до нас.
Сьогоднішнє свято сумне і радісне. Ми вилітаємо з-під вашого теплого і
мудрого крила.
Нам довго бракуватиме вашої
повсякчасної опіки. Ви будете навчати інших дітей, бо така професія у вас. На
прощання хочемо вам сказати, що усі ми дуже любимо вас. Читати далі
Доповідь
на тему:
Завдання початкової школи з розвитку усного мовлення молодших школярів читати далі
Завдання початкової школи з розвитку усного мовлення молодших школярів читати далі
«Формування навичок каліграфічного письма на
уроках рідної мова у початкових класах»
Успіхи каліграфічного почерку у
молодших школярів залежить, насамперед, від свідомого засвоєння основних
елементів будь - яких букв алфавіту.
З розвитком писемної мови на
центральну нервову систему дитини здійснюється велике навантаження. Тому після
підвищення вимог можливі «зриви», що призводять до мовних порушень. Дитині
складно запам'ятати літери, склади, а згодом і читати слова.
На основі психолого-лінгвістичних
критеріїв усі види мовних порушень можна поділити на дві великі групи залежно
від виду ушкоджень: усного чи писемного. Читати далі
Тема. Велика буква у кличках тварин.
Мета. Формувати в дітей уміння розрізняти назви тварин та їх клички, правильно писати їх;
закріплювати навички добору слів, близьких за значенням; розвивати словниковий
запас; виховувати любов до тварин.
Обладнання. Малюнки котика, собачки, півника; картки « Назви тварин».
Хід уроку
І. Організація класу до
уроку.
Гарно, дружно працювати,
Щоб слова навчитись правильно писати!
Каліграфічна хвилинка.
П п Пп пр ця праця
- Складіть звукову модель сло$а.
- Пригадайте прислів 'я про працю.
Мета: ознайомити учнів із призначенням предметів особистої гігієни; учити
розпізнавати предмети загальної та особистої гігієни, використовувати їх у
повсякденному житті; прищеплювати гігієнічні навички; виховувати охайність, акуратність.
Ι. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ
МОМЕНТ
ΙΙ. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ
— Чи впливає
чистота та охайність на збереження та зміцнення здоров'я?
— Сьогодні на
уроці ви дізнаєтесь, чому для збереження та зміцнення здоров'я треба щодня бути
чистим і охайним. Читати далі
Немає коментарів:
Дописати коментар